Rīgā apgāžas busiņš, iesprostoti četri pasažieri (video)


Rīgā apgāžas busiņš, iesprostoti četri pasažieri (video)

Rīgā Laimdotas ielā, diviem spēkratiem saduroties krustojuma vidū, viens no tiem apgāzās uz sāna un tā salonā palika iesprostoti vairāki pasažieri.

Kāds “Toyota” mikroautobusa šoferis, kas no rīta veda trīs pasažierus pa Laimdotas ielu, krustojumā ar Aizkraukles ielu neievēroja ”Dodiet ceļu” zīmi un šķērsoja ceļu citai vieglajai automašīnai. Sekoja pamatīgs blīkšķis, un šķīda dzelži, bet busiņš apgāzās uz sānu.

Kopā ar mediķiem uz adresi traucās arī ugunsdzēsēji, jo salonā esošie saviem spēkiem no mašīnas izkļūt ārā – nevarēja.

Palaimējās, ka neviens nebija iespiests, to konstatēja glābēji. Šoreiz hidrauliskie instrumenti un citi rīki, kurus parasti izmanto cilvēku atbrīvošanai, nebija vajadzīgi. Kad visi četri pasažieri sekmīgi atbrīvoti, visus apskatīja mediķi, taču secināts, ka nevienam hospitalizācija nav nepieciešama.

”Toyota” vadītāja situācijas skaidrojums uzklausīts bez filmēšanas, vīrietis, ja arī bija manāmi sarūgtināts, atzina, – galvenais, ka nav cietušo. Avārijas dēļ Aizkraukles ielā bija bloķēta automašīnu un sabiedriskā transporta kustība, taču ne uz ilgu laiku, satiksme pilnībā atbrīvota apmēram pēc pusstundas, kad ugunsdzēsēji uzlika ”Toyota” atpakaļ uz riteņiem un nostūma to ceļa malā.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: