Seko mums

Amizanti notikumi

Rīgā aizturēts vīrietis par elektriskā skrejriteņa iemešanu kanālā; VIDEO

Rīgas pašvaldības policijas policisti šonedēļ aizturējuši kādu vīrieti, kurš Rīgas centra kanālā iemeta nomas elektrisko skrejriteni.

Policija skaidroja, ka aizturētais vīrietis kopā ar paziņu, staigājot pa Vecrīgu, pamanīja aktivizētu elektrisko skrejriteni, kuru neviens tobrīd neizmantoja. Abi vīrieši nolēma izmantot izdevību un ar to pavizināties. Nonākot pie Rīgas centra kanāla, vīrietis pārvietošanās rīku tajā iemetis, kamēr otrs notiekošo filmējis un video publicējis sociālajos tīklos.

Pēc notikušā, skrejriteņa nomas darbinieki konstatēja, ka skrejritenis nav atrodams. Tādēļ, ka aizturētā vīrieša darbības bija nofilmētas un video ievietots sociālajos tīklos, uzņēmuma darbinieki to ieraudzīja un devās uz notikuma vietu. Netālu no Rīgas centra kanāla uzņēmuma darbinieki iespējamo vainīgo personu pamanīja un aizturēja, ziņojot par to Valsts policijai. Vīrieti likumsargi no notikuma vietas nogādāja iecirknī.

1998. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir sodīts par mantiska rakstura noziegumiem. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, taču aizturētajam vīrietim tiesa piemērojusi drošības līdzekli, kas nav brīvības atņemšana.

Avots: delfi.lv
avatar

Jaunākais

To Top