Riepas maiņas laikā no auto salona nozagta skaidra nauda; Policija atgādina par drošību


Riepas maiņas laikā no auto salona nozagta skaidra nauda; Policija atgādina par drošību

Cēsīs reģistrēts gadījums, kad riepas maiņas laikā no kravas automašīnas salona nozagta skaidra nauda. Policija aicina autovadītājus uzmanīties no viltīgiem zagļiem, kuri pārdur automašīnas riepu un nozog no automašīnas salona mantas, kamēr vadītājs maina riepu.

Tāpat 8.aprīlī, ap pulksten 18:30 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Cēsīs, J.Poruka ielā no automašīnas salona nozagti vairāk nekā 300 eiro. Tika noskaidrots, ka cietušais vīrietis stāvlaukumā pamanījis, ka viņa automašīnai ir bojāta riepa. Kamēr vadītājs manīja riepu, no automašīnas salona, kur atradās naudas maks, tika nozagta nauda. Policijā sākts kriminālprocess par zādzību no automašīnas. Izmeklēšana turpinās.

Valsts policija aicina automašīnu īpašniekiem pievērst uzmanību savu spēkratu drošībai, neatstāt tā salonā atslēgas, transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentus vai vērtīgas mantas. Redzamā vietā atstātas personiskās mantas kalpo kā stimuls garnadzim iekļūt transportlīdzeklī, izsitot auto stiklu vai kādā citā veidā to bojājot. Tāpat iedzīvotāji ir aicināti nezaudēt modrību un neatstāt savu īpašumu viegli pieejamu garnadžiem.

Policija aicina nebūt vienaldzīgiem. Gadījumos, ja redz, ka stāvlaukumā pie kāda transportlīdzekļa vai nomaļā vietā novietotas tehnikas “grozās” svešas personas, kuras acīmredzami nav transportlīdzekļa īpašnieki, un šo personu nodomi, varētu būt noziedzīgi, nekavējoties jāziņo policijai pa tālruni 110, kā arī, ja iespējams jāinformē transportlīdzekļa saimnieks vai vadītājs par svešu personu aktivitāti.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: