Rēzeknē paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks un noplūdusi sērskābe


Rēzeknē paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks un noplūdusi sērskābe

Plkst.17.05 VUGD saņēma informāciju, ka Rēzeknē stacijā no dzelzceļa cisternas augšējā vārsta noplūda sērskābe (18 litri) speciālā tvertnē, līdz ar to noplūdusī sērskābe nenonāca apkārtējā vidē. Latvijas dzelzceļa avārijas brigādes darbinieki no bojātās cisternas pārsūknēja 400 litrus vielas citā tvertnē. VUGD norobežoja teritoriju un veica aprīkojuma atsārņošanu. Plkst.20.40 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25.februāra plkst. 06.30 līdz 26.februāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 18.07 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Rēzeknes novada Ozolmuižas pagastu, kur degšana bija izcēlusies vieglās automašīnas salonā 1m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās – garāmbraucējs nodzēsa liesmas ar ugunsdzēsības aparātu. Ugunsdzēsēji glābēji pārbaudīja transportlīdzekli, atvienoja akumulatora klemmes un plkst. 18.24 darbi notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 16.49 saņemts izsaukums uz Ilūkstes novada Eglaines pagastu, kur dega šķūnis. Uz ierašanās brīdi 220m2 liels šķūnis dega 120m2 platībā un jumts jau bija iebrucis. Vairākas stundas ugunsdzēsējiem glābējiem nācās pārkraut šķūnī esošo sienu un veikt tā laistīšanu. Plkst. 23.25 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar plkst. 13.31 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rēzeknes novada Griškānu pagastā, kur dega vienstāva ražošanas ēkas jumts un divas ražošanas iekārtas kopumā 200m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies pieci cilvēki. Plkst.17.44 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Avots: rezekneszinas.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: