Rēzeknē aiztur bruņotu veikala laupītāju


Rēzeknē aiztur bruņotu veikala laupītāju
foto: Pixabay

Trešdien, 29. aprīlī, pēc kāda veikala aplaupīšanas Rēzeknē tika nekavējoties aizturēts bruņots vīrietis, pastāstīja Valsts policijas Latgales reģionālās pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Pēc policijas sniegtās informācijas, 29. aprīlī plkst. 16.46 Kāds 1986. gadā dzimis vīrietis Rēzeknē iegāja nelielā veikalā, lai nopirktu alkoholu un cigaretes. Vīrieša izturēšanās pārdevējai šķita aizdomīga, tāpēc sieviete jau iepriekš bija paņēmusi signalizācijas pulti, lai nepieciešamības gadījumā nospiestu pogu un piezvanītu apsardzei.

Tuvojoties pārdevējai ar precēm, vīrietis izvilka ieroci, kas visdrīzāk ir pneimatiskā pistole, un piedraudot, pieprasīja izņemt naudu no kases. Laupītājam nemanot, sieviete izsauca apsardzi un mēģināja vīrieti pēc iespējas ilgāk noturēt veikalā. Saprotot pārdevējas ideju, laupītājs paņēma preces un izskrēja no veikala.

Pārdevēja sekoja laupītājam, piesaistot citu uzmanību. Vīrietis iekāpa transporta līdzeklī un mēģināja aizbēgt, bet viņu pamanīja cits aculiecinieks, kurš piedalījās likumpārkāpēja aizturēšanā.

“Mirklī, kad pie veikala risinājās spraigie notikumi, notikuma vietā ieradās likumsargi un vīrieti aizturēja. No veikala vīrietis bija nolaupījis piecas pudeles viskija, piecus blokus cigarešu un divus litrus gāzēta bezalkoholiska dzēriena,”

skaidroja Kursīte.

Vīrieti iepriekš bijis sodīts un 2019. gada novembrī atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Kā jau iepriekš Sadursme.lv ziņoja šis mēnesis Rēzeknē bijis noziedzības bagāts, jo 23.aprīlī Rēzeknē policija saņēmusi informāciju ēkā ievietotu spridzekli. Savukārt 22.aprīlī Rēzeknē policija veica informācijas pārbaudi un meklēšanas pasākumus, kuru laikā tika aizturēts vīrietis un sieviete, kā arī konfiscēts nereģistrēts šaujamierocis, munīcija, narkotiskās un psihotropās vielas. Taču 20. aprīlī, Rēzeknē daudzdzīvokļu mājas pagalmā Atbrīvošanas alejā 101 notika eksplozija, kā rezultātā bojāti vairāki transportlīdzekļi. Savukārt naktī uz 18.aprīli Rēzeknē ļaunprātīgi tika nodedzināta “Mercedes” automašīna.

Avots: Rezekneszinas.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
peenselab
peenselab
1 year ago

Kamagra Us [url=https://cheapcialisll.com/]Cialis[/url] Generic Online Macrobid 100mg Internet Canada Overseas Without Rx Oregon cialis prescription online Keflex Exercises

Citi šobrīd lasa: