Reģistrējies CSDD rīkotajām bezmaksas drošas moto braukšanas dienām


Reģistrējies CSDD rīkotajām bezmaksas drošas moto braukšanas dienām

Jau sesto gadu pēc kārtas “Latvijas Motoklubu Asociācija” sadarbībā ar CSDD , “1. MOTOSKOLA” un “SFRT Motorsports” rīko Drošas Motobraukšanas Dienas. Šogad aicinām visus interesentus 14., 15. un 16 aprīlī atsvaidzināt moto vadīšanas prasmes Biķernieku Kompleksajā Sporta Bāzē.

Tāpat kā pagajušogad, pielāgojoties ārkārtas situācijas prasībām, teorētisko daļu aicinām noskatīties tiešsaitē (online). Katrs, kurš būs reģistrejies šim pasākumam, saņems piekļuvi teorijai, lai droši dotos uz trasi, ievērojot valstī noteikto 2m distanci.

Lūgums uz pasākumu nepieteikties personām, kas pēdējo 14 (četrpadsmit) dienu laikā pirms pasākuma ir atradušās ārpus Latvijas Republikas robežām, bijušas kontaktā ar COVID-19 infekcijas slimnieku, un kurām ir elpceļu infekcijas pazīmes.

Drošība ir mūsu galvenā prioritāte Visu pasākuma laiku trasē atradīsies vairāki drošas braukšanas instruktori, kuri pavadīs braucējus trasē un labprāt atbildēs uz dalībniekus interesējošiem jautājumiem. Trasēs tiks izvietoti atskaites punkti, lai braucēji varētu izvēlēties optimālu trajektoriju dažādu konfigurāciju līkumiem.

Drošas Motobraukšanas Dienas ir iespēja katram, kā pieredzējušam, tā tikko tiesības nokārtojušam uzlabot savas braukt prasmes drošā vidē.

Braucējiem, kas nekad nav braukuši pa trasi, šī ir iespēja pārbaudīt sava motocikla iespējas, kā arī apgūt daudz jauna.

Reģistrācija Drošas Moto braukšanas dienām šeit

Avots: csdd.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: