Seko mums

Vidzemē

Raiskuma pagastā ceļu satiksmes negadījumā sieviete zaudē dzīvību

Foto: Kristaps Kalns, Dienas mediji

Otrdien, 17.novembrī, Raiskuma pagastā ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudējusi sieviete, kura, iespējams, gulējusi uz ceļa, informē Valsts policijā.

Pēc sākotnējās informācijas otrdienas vakarā ap plkst.21.25 Pārgaujas novada Raiskuma pagastā uz autoceļa Auciems-Lenči-Strīķi-Ķiene automašīnas “VAZ” vadītājs uzbraucis, iespējams, uz ceļa gulošai sievietei.  Sieviete no gūtajām traumām mirusi notikuma vietā. Policija skaidro precīzākus notikušā apstākļus.

Valsts policijas apkopotā informācija liecina, ka no otrdienas rīta līdz trešdienas rītam valstī reģistrēts 161 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki un viens gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 394 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 158 par ātruma pārsniegšanu, četri par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un astoņi par agresīvu braukšanu.

Savukārt aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 61 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši deviņi cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemts 451 administratīvo pārkāpumu lēmums, tajā skaitā 200 par ātruma pārsniegšanu un desmit par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Avots: Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Allisica
Newest Oldest Most Voted
Allisica
Guest
Allisica

💋 ­P­u­sa­­­u­d­­­ž­u i­­nc­­­īt­i­s v­ē­l­a­­s s­m­a­­gu s­­e­k­s­u – http://lv17.club


Jaunākās

To Top