Seko mums

Dažādi

Raimonds Pauls sūdzas “Frīdim” par skaļajiem motociklistiem

Attēlam ir ilustratīva nozīme

RīgaTV 24 raidījumā “Uz Līnijas” maestro Raimonds Pauls tiešraidē sazvanīja Latvijas Motoklubu asociācijas prezidentu Aivaru Freimani jeb Frīdi un sūdzējās par skaļajiem motociklistiem savas dzīvesvietas tuvumā Rīgā.

“Ziniet es dzīvoju Meierovica bulvārī kopā ar Zigmāru Liepiņu un tur arī Ojārs Rubenis ir…viņi visi ir nervozi cilvēki un motociklisti parasti tur pie pulksteņa salasās un tad kaut kur naktī ap plkst 1.00 vai 2.00 viņi tur Meierovica bulvārī brauc ar lielu troksni. Vai tur viņi kaut kādā veidā pateikt, lai viņi pa nakti mēģina kaut kā klusāk braukt?” jautā Raimonds Pauls.

Aivars Freimanis atbild: “Es domāju, ka ja nebūtu “Mcdonalds” uz tā stūra, tad diez vai tur arī viņi pulcētos. Faktiski tā ir tā kompānija, kas uzēd “Mcdonalds” un tad viņiem nav ko naktī darīt. tad viņi pavizinās četru kvartālu robežās, tad atkal atbrauc atpakaļ. Vecrīgā viņiem tur ir “tusiņš”, tur ir ko paēst.”

Aivars gan piebilst, ka lielākā daļa motociklistu gan šādu taktiku nepiekopjot, jo vairāk iecienīti ir tālāki braucieni, piemēram, uz Rēzekni vai Liepāju. Pa galvaspilsētu tiek braukāts visai maz, it īpaši naktīs, taču, esot arī tādas kompānijas, kurām patīk izbraukt tieši naktīs. Vairāk par Paula un Freimaņa sarunu uzzini skatoties RigaTV 24 sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: RigaTV 24

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Saskaries ar $vammi.
Newest Oldest Most Voted
Saskaries ar $vammi.
Guest
Saskaries ar $vammi.

Vaitad taa $vamme kaadam ko var peteikt ,maak tik aanusaa list un sariebt …

trackback

[…] pēdējā laikā saņem sūdzības no iedzīvotājiem par pārāk skaļiem motocikliem pilsētas ielās. Tādēļ arī šajos reidos troksni mēra atbilstošī starptautiskajiem normatīviem. Katra […]


Jaunākās

To Top