Seko mums

Dažādi

Pusaudzis ar nomas auto bēg no policijas, bet viņa blakussēdātājs uzpīpējis marihuānu

foto: skaties.lv

Policistu rokās nonākuši vairāki nepilngadīgi jaunieši, kuri ar nomas auto, centušies pat aizlaisties no kārtībniekiem, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst. 14.30 gar Baložu ielās patrulējošas policijas patruļas degungalu aizslīdējis kāds zils koplietošanas auto, kuram turpat līdzās turējies pusaudzis uz mopēda. Auto esošais pusaudzis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā un zināms, ka viņš ir nepilngadīgs, līdz ar to pie stūres atrasties nedrīkstēja. Ieraugot policiju, puisis centās aizbēgt mežā, taču tika notverts.

Kārtības sargi uz notikuma vietu izsauca kolēģus no ceļu policijas. Gaidot ceļu policiju, inspektori lūguši aizturētos uzrādīt savas mantas. To apskates laikā, inspektori iepriekš blakus sēdošā jaunekļa somā pamanījuši aizdomīgu maisiņu, kas savukārt tālākās sarunas laikā licis jauneklim atzīties, ka viņš šodien uzsmēķējis marihuānu.

Līdz ar to, marihuānas smēķētājs nonācis Valsts policijas Baložu iecirkņa darbinieku rokās, savukārt nepilngadīgais šoferis nodots ceļu policistiem. Tomēr, ar to viss nebeigsies, jo vēl jānoskaidro, kā tad 17 gadus vecais puisis ticis pie auto un uz kā vārda tad tas iznomāts.

Vairāk skaties raidījuma “Degpuntā” video:

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top