Purvciemā avarē kravas auto, uz ceļa izbirušie zāģmateriāli traucē satiksmi (video)


Purvciemā avarē kravas auto, uz ceļa izbirušie zāģmateriāli traucē satiksmi (video)

Cilvēki, kas piektdien ap plkst. 11.00 sēdēja pie stūres un brauca pa Dzelzavas ielu, iespējams, iekļuva pamatīgā sastrēgumā. Krustojumā pie lielveikala “Minska” kādam smagajam auto izbira krava. Zāģmateriāli nokļuva uz ceļa braucamās daļas un šoferis skaidro, ka negadījums nav radies viņa vainas dēļ.

Smagās automašīnas ”DAF” vadītājs Jānis piektdienas rītā brauca pa Dzelzavas ielu, Rīgā, un piekabē veda ostai paredzētu kravu. Krustojumā ar Vaidavas ielu, šoferis centās griezties pa kreisi, bet manevram radās šķēršļi. Vīrietis stāsta, ka viņam nedeva ceļu.

Koka dēļi bira uz trotuāra, kur pastaigājas cilvēki. Par laimi, tie nevienam netrāpīja. Izmētātie zāģmateriāli nokļuva arī uz brauktuves un apstādināja satiksmi. Kāds vietējais iedzīvotājs stāsta, ka šis krustojums ir pārslogots un tāpēc nereti rodas bīstamas situācijas. Viņš gan uzskata, ka no avārijas varēja izvairīties, ja tiktu ievērots atbilstošs braukšanas ātrums.

Savukārt kravas auto vadītājs ir pārliecināts, ka ievēroja ceļu satiksmes noteikumus. Savas šofera karjeras laikā, šādā negadījumā viņš ir nokļuvis pirmo reizi. Kravas auto šoferis ir saskumis par policijas lēmumu piemērot viņam naudas sodu.

Viņam talkā nāca kolēģis un kopīgiem spēkiem vīri aptuveni 15 minūšu laikā zāģmateriālus sakrāva atpakaļ piekabē. Trotuārs tika nokopts un satiksme atjaunojās ap plkst. 11.40.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: