Psihiski nelīdzsvarota daudzbērnu māte draud izdarīt pašnāvību; policistiem nākas pielietot elektošoku (video)


Psihiski nelīdzsvarota daudzbērnu māte draud izdarīt pašnāvību; policistiem nākas pielietot elektošoku (video)

Brīvdienas pievakarē Kurzemes pārvaldes policisti devušies uz Bolderāju. 110 zvanu centrālē bija saņemta ziņa par kādu dzīvokli Mežrozīšu ielā, kurā, iespējams, atrodoties vairāki bērni, kuru māte esot pamatīgi piedzērusies.

Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem ierodoties adresē, konstatēts, ka bērnu māte atrodas alkohola reibumā.

Turpat dzīvoklī policisti sastapušies arī ar bariņu bērnu un kādu jaunekli, kurš atklājis, ka ir vecākais dēls, kurš šeit nedzīvo.

Dzīvoklī bija liela nekārtība – ēdiena paliekas, tukšas alkohola pudeles, saplēstas glāzes.

Redzot, ka māte nav spējīga nostāvēt kājās, policisti uz notikuma vietu izsaukuši mediķus, kā arī pieņēmuši lēmumu bērnus šķirt no ģimenes.

Bērnu māte kļuva emocionāla, kā rezultātā paņēma rokās nazi un draudēja nodarīt sev pāri. Lai sievieti apturētu, policistam nācās lietot elektrošoku.

Pēc šāda notikumu pavērsiena sieviete saslēgta roku dzelžos un tā arī sagaidījusi mediķus, kuri drošības labad nolēmuši kundzi hospitalizēt uz Tvaika ielu, savukārt trīs nepilngadīgie bērni nogādāti krīzes centrā. Ar šīs ģimenes sadzīvi jau tuvākajā laikā iepazīsies sociālais dienests un Rīgas pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbinieki.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: