Preiļos vīrietis nogalina sievieti, bet līķi noslēpj atkritumu konteinerā


Preiļos vīrietis nogalina sievieti, bet līķi noslēpj atkritumu konteinerā

16. augustā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Demenes pagastā, atkritumu šķirošanas vietā, tika atrasts nenoskaidrotas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess un operatīvi aizturēta iespējamā vainīgā persona.

2021. gada 16. augustā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa likumsargi saņēma informāciju, ka Augšdaugavas novadā, Demenes pagastā atkritumu šķirošanas vietā ir atrasts nenoskaidrotas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XIII nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas sadarbībā ar Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas darbiniekiem, veicot apjomīgu operatīvo darbu, 2021. gada 18. augustā, aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu, aizturēja 1976. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš bija sodīts saistībā ar noziedzīgu nodarījumu pret personas dzīvību.

Policija noskaidroja, ka 2021. gada 15. augustā Preiļu pilsētā, kopīgas alkohola lietošanas laikā, starp dzīvesbiedriem – 1976. gadā dzimušo vīrieti  un 1976. gadā dzimušo sievieti, izcēlās konflikts, kura laikā, sievietei tika nodarīti miesas bojājumi, kā rezultātā iestājās sievietes nāve, lai slēptu noziedzīga nodarījuma pēdas, sievietes līķis tika iemests atkritumu konteinerā.

2021. gada 20. augustā ar tiesas lēmumu aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Pašlaik policija turpina izmeklēšanu un ir uzsākts Kriminālprocess pēc 125. panta 3. daļas, par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: