Seko mums

Dažādi

Pratversmes ielā izdemolēta privāta teritorija: Aicina atpazīt vainīgos

foto: skaties.lv

Privātīpašumā Patversmes ielā vandāļi nodarījuši vairākos simtos eiro mērāmus zaudējumus. Apskādēto autobusu saimnieki vēlas, lai ļaundari saņemtu mācību, bet vispirms viņi jāatrod, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kāda uzņēmuma pārstāvis 5. oktobrī iesūtījis video materiālu ar vairāku bērnu bīstamām un pretlikumīgām izklaidēm. Puiši Rīgā, Patversmes ielā, ielavījušies svešā teritorijā un veikuši vandalismu, nodarot vairākos simtos eiro mērāmus zaudējumus.

Galerija
Skatīt galeriju

“Trīs jaunieši svētdien, 4. oktobrī, ielauzušies teritorijā, izdemolējuši uzņēmuma teritoriju, autobusus apzīmējuši, ugunsdzēšamos aparātus izpūtuši, sagraizījuši salonus, izdemolējuši visu, tā kā policijai visa informācija ir nodota. Ceram, ka izdosies atrast, ir arī bildes. Ja attēlā redzamie cilvēki ir pazīstami, lai droši ziņo policijai!” stāsta uzņēmuma pārstāvis.

Ja jūsu rīcībā ir kāda informācija par jauniešu personībām, lūgums zvanīt policijai pa tālr.: 110.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top