Porsche vadītājs izraisa smagu trīs automobiļu sadursmi (video)


Porsche vadītājs izraisa smagu trīs automobiļu sadursmi (video)

Pirmdienas rītā kāds ”Porsche” apvidus automobiļa vadītājs, gados jauns vīrietis, izraisīja smagu trīs spēkratu sadursmi ar vairākiem cietušajiem. Negadījums notika īsi pirms plkst. 9.00 Baldones novadā. Sākotnēji zināms, ka avāriju izraisīja vadītāja neuzmanība un arī pagalam bēdīgs spēkrata tehniskais stāvoklis.

Pa grāvjiem izmētāti auto, ugunsdzēsēji glābēji, kas griež ārā no samīcītajiem spēkratiem cilvēkus, un vairākas ātrās palīdzības ekipāžas, kas aprūpē cietušos. Tik smagas avārijas sekas pirmdienas rītā nācās vērot visiem, kas ap plkst. 8.00 mēroja ceļu pa šoseju Ķekava-Baldone, un redzētais diez vai varēja atstāt vienaldzīgu kaut vienu no garāmbraucējiem.

Šajā trīs spēkratu sadursmē cietuši seši cilvēki – autovadītāji no divām iesaistītajām automašīnām un vēl trīs pasažieri no ”Volvo” braucamrīka.

Sitiens bija jaudīgs, un vissmagāk avārijā cieta tieši ”Volvo”, kas sākotnēji saņēma stipru sitienu pa aizmuguri no ”Porsche” apvidnieka un mirkli vēlāk vēl no priekšā braucošās ”Škodas”. Divi ”Volvo” pasažieri varēja saviem spēkiem izkļūt no salona, bet vēl divus ar hidrauliskajiem instrumentiem atbrīvoja ugunsdzēsēji.

“Uzreiz uz notikuma vietu devās septiņas mediķu brigādes, tostarp arī ārstu speciālistu. Slimnīcā mēs nogādājām sešus cietušos ar vairāku ķermeņa daļu nopietniem ievainojumiem, un visi cietušie bija vidēji smagā stāvoklī,” norāda Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Freimane.

Ceļu policistiem būs jānoskaidro apstākļi un jāpārbauda versija par ”Porsche” vadītāja mobilā telefonu lietošanu pie automašīnas stūres, turklāt likumsargi pamanīja vēl kādu būtisku niansi, kas tiešā veidā skar apvidnieka iespēju droši piedalīties satiksmē. Spēkrata riepu stāvoklis, kas faktiski jau sen bija nobraukts, it īpaši priekšējo riteņu riepu protektora dziļums, kas pamatīgi izdilis.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: