Seko mums

Dažādi

Policistus cenšas piekaut kāds mikroatobusa dzērājšoferis un viņa radinieks

foto: Ekrānuzņemums / Degpunktā

Darba dienas pusdienlaikā kāds Ķekavas iedzīvotājs lūdzis policijas palīdzību, jo viņu un viņa ģimeni uz ielas gandrīz notriecis kāds pelēka “Volkswagen” busiņa vadītājs. Tāpat zvanītājs izteicis aizdomas, ka šis šoferis pie stūres varētu būt sēdies reibumā.

Vadītājs bija paspējis nogriezties nomaļākā vietā, tomēr policisti viņa auto atrada. Mirklī, kad policisti devušies pie auto, atklājies, ka šoferis un viņa līdzbraucējs jau paspējis pamest spēkratu, taču bija skaidrs, ka abi nevarētu būt tikuši pārāk tālu. Tādēļ inspektori devušies pa pēdām aizbēgušajiem un jau pavisam drīz sastapušies ar vienu no busiņā redzētajiem. Policisti drīz sapratuši, ka turpat ir arī otra persona, kura pretojās policistu aizturēšanai, un personai steigšus devās palīgā arī radinieks.

Policistiem, ņemot talkā elektrošoka pistoles, ātri vien izdevās iekarsusos vīriešus “atvēsināt”, un drīz abas personas tika saslēgtas rokudzelžos. Jāteic, ka notikušais gan nebūt nav nomierinājis prāvo un ārkārtīgi kaismīgo dzērājšofera aizstāvju pulku, un kārtības sargiem nācies uzklausīt ne mazums apvainojumu un lamu.

Nedaudz vēlāk notikuma vietā ieradušies ceļu policisti un pārkāpējs nodots viņu rokās. Kā izrādās, busiņa šoferis pa Ķekavas ielām bija vizinājies, būdams gandrīz divu promiļu reibumā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
1 Komentāri
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ziņojām, ka pagājušonedēļ Ķekavā policija aizturējusi kādu agresīvu mikroautobusa dzērājšoferi un viņa radinieku. Vīrieši pretojās aizturēšanai uzklupa policistiem, ka arī centās pret viņiem pielietot […]


Jaunākais

To Top