Seko mums

Dažādi

Policists bezkaunīgi pievāc koplietošanas stāvvietas un novieto auto arī uz ietves

foto: skaties.lv

Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa likumsargs Ivars Čevers “uzkundzējies” pār blakus daudzdzīvokļu mājām esošajām autostāvvietām, raidījumam “Bez Tabu” tā ziņo kaimiņu dzīvokļa saimniece.

Jēkabpils Bebru mikrorajonā ir labiekārtoti iekšpagalmi, tai skaitā izbūvētas autostāvvietas un viena no daudzām “kabatām” ar dažām auto novietnēm ir arī tuvumā Bebru ielas 29. daudzdzīvokļu namam, kurā dzīvoklis pieder jēkabpilietei Svetlanai. Viņa stāsta, ka pār šo “kabatu” uzkundzējies kaimiņš, Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa policists Ivars Čevers, un viņa ģimene. Lai gan konkrētajās auto novietnēs transportlīdzekļus drīkst novietot ikviens, Čevers, kā stāsta Svetlana, aizrādot, ja tiek aizņemtas viņa iecienītās, logiem tuvākās novietnes.

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Svetlana “Bez Tabu” komandai arī atskaņo 2017. gadā ierakstītu telefonsarunu, kurā likumsargs I. Čevers, izmantojot dienesta stāvokli, uzstāja, lai Svetlana pārvieto automašīnu no piemājas “kabatas”. Neizpratnē par šādu aizrādījumu, miera traucēšanu, dienesta stāvokļa izmantošanu un to, kā tolaik I. Čevers ieguva viņas tālruņa numuru, 2017. gadā Svetlana vērsās Valsts policijā ar sūdzību. Tolaik priekšniecība Čeveram par profesionālās ētikas pārkāpumiem komunikācijā piemēroja disciplinārsodu, jeb aizrādījumu.

“Vēlāk bija vēl sliktāk: sāka vairāk mētāties ar olām, biežāk skrēja ārā, komandēja. Vienreiz bija tā, ka “noparkojās”, bet šis nobloķēja un nelaida ārā no stāvvietas, tādējādi atriebjoties,”

tā Svetlana.

Svetlana uzrāda vairākus fotoattēlus, kuros iemūžināta Čevera ģimenes automašīna un dienesta spēkrats. Kad “kabata” bija aizņemta ar citiem spēkratiem, auto novietotas uz ietves, tuvāk kāpņu telpai. Lai gan, kā redzams fotoattēlā, nedaudz tālāk esošajā citā stāvlaukumā tolaik bija vairākas brīvas vietas.

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Svetlana informē, ka septembrī jau atkārtoti sūdzējusies par I. Čeveru, šoreiz pašvaldībā. Uz to viņu pamudinājis Svetlanas īrnieku teju vai naktsmiera traucēšana.

Viņš ap pulksten 22.00 vakarā teica [īrniekam], lai iet pārdzen mašīnu. Viņš [īrnieks] teica, ka neies, jo alu iedzēris. Čevers teica: “Nē, ej!” Saprotiet, viņš [policists] gribēja, lai viņš iet!

saka Svetlana.

Pēc Čevera aizrādījuma, kuru gan īrnieks nepaklausīja, Svetlanas dzīvokļa durvis kāds esot notriepis ar smacīgu vielu. Svetlana vaino tieši Čeveru, par ko darīja zināmu arī savā iesniegumā.

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšstāvis un Čeverta tiešais priekšnieks Andrejs Kaneļskis pauž, ka šādu automašīnas novietošanu un informāciju par durvju aptraipīšanu izvērtēs Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē. Uzsākta pārbaude, kas atrodas izskatīšanas stadijā. Pārbaudes ietvaros vērtē vai amatpersonas rīcībā ir saskatāmi normatīvo aktu pārkāpumi. Vairāk uzzini, skatoties “Bez Tabu” sižetu.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Hello
Newest Oldest Most Voted
Hello
Guest
Hello

Fjodors gavñjukovs:D


Jaunākās

To Top