Policisti aiztur divus narkodīlerus un atsavina pus kilogramu metamfetamīna (foto)


Policisti aiztur divus narkodīlerus un atsavina pus kilogramu metamfetamīna (foto)

Marta beigās un aprīlī par narkotisko vielu nelikumīgu realizāciju Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros aizturēja divas personas – 1976. un 1988. gadā dzimušus vīriešus. Veicot kratīšanu pie personām un viņu dzīvesvietās, policisti atsavināja aptuveni pus kilogramu narkotisko vielu, kurām tika nozīmētas ekspertīzes. Pēc ekspertīžu veikšanas noskaidrots, ka izņemtā viela ir metamfetamīns.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 253./3 par narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa. Par šāda nozieguma izdarīšanu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Abi vīrieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par narkotisko vielu nelikumīgo apriti un realizāciju.

Vienai no aizturētajām personām tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Lai efektīvi cīnītos ar šāda veida noziegumiem, Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot par personām, kuras saistītas ar narkotisko vielu apriti, kā arī par narkotisko vielu tirdzniecības vietām. Ziņot iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai rakstot iesniegumu elektroniski bez e-paraksta portālā latvija.lv, vai elektroniski ar e-parakstu, sūtot uz pasts@vp.gov.lv. Tāpat narkotisko vielu tirdzniecības vietas iespējams atzīmēt arī interaktīvajā kartē.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: