Seko mums

CSNg

Policijas pakaļdzīšanās no Stopiņiem līdz Slāvu aplim beigusies ar smagu avāriju

Svētdienas naktī Ulbrokā patrulējošie pašvaldības policisti pamanījuši divus aizdomīgus vīriešus, kuri ģērbušies kapucēs atradās kādā daudzdzīvokļu mājas pagalmā.

Policisti, runājot ar jauniešiem un pārbaudot to datus, uzzinājuši, ka viens no jauniešiem jau ir bijis Valsts policijas redzeslokā, bet nepieciešamība pēc aizturēšanas nebija. Policisti turpinājuši patruļu Ulbrokā.

Pēc īsa brīža policija saņēma izsaukumu, ka pie automašīnas “Mazda”, kas nobloķējusi visu brauktuvi, manīti divi vīrieši, kuri iekāpuši tajā un devušies Sauriešu virzienā.

Atbildot uz izsaukumu un panākot auto, “Mazda” automašīnas šoferis, ieraugot bākugunis sācis kāpināt ātrumu. Pakaļdzīšanās beidzās ar “Mazdas” saslīdēšanu no līkuma uz Slāvu tilta, sānslīdes laikā notriecot divas laternas un iebraucot policijas mašīnā, kas mēģinājusi nosprostot bēgošās automašīnas ceļu.

Viena no laternām uzgāzās uz ceļu policijas auto jumta, kamēr bēgošā mašīna izslīdējusi kādu gabalu uz priekšu. Pēc avārijas jaunieši centušies bēgt uz kājām, taču neveiksmīgi – divi no trim vīriešiem turpat notikuma vietā aizturēti.

Nav vēl zināms vai auto pilots pie stūres sēdies kādu apreibinošu vielu ietekmē, taču šobrīd jau noskaidrots, ka vadītājam nav aktīvas autovadītāja tiesības. Lietā iesaistīti arī kriminālpolicisti, jo automašīnā atradušies vairāki rīki šķietamai zādzību veikšanai.

Avots: skaties.lv
avatar

Jaunākais

To Top