Seko mums

Amizanti notikumi

Policijas jaunais 50 tūkstošus eiro vērtais aprīkojums nostirpināts ar dzēšgumijām

Otrdien, 21. oktorbrī, Valsts policija prezentēja jaunās netrafaretās policijas automašīnas, kas aprīkotas ar 360 grādu kamerām. Šī sistēma policijai izmaksājusi 49 999 eiro. Prezentācijas pasākumā,savukārt, novērots kas neparasts – videokamera pie priekšējā vējstikla ir droši nostiprināta ar trim dzēšgumijām.

Trešdienas vakarā soctīklos tika sāktas sarunas par fotogrāfijām no VP prezentācijas pasākuma, kur iespējams redzēt “Renault Traffic” dārgo aprīkojumu. Fotogrāfija ietvēra šī patruļauto salona kopskatu, tomēr, apskatot to lielākā izmērā, var nenoliedzami novērot, ka viena no četrām videokamerām ir nostiprināta ar visparastākajām kancelejas dzēšgumijām dažu centu vērtībā.

Visticamāk, šīs dzēšgumijas izmantotas, lai mazinātu videokameras vibrācijas, jo tā pie vējstikla ar piesūcekni piestiprināta tikai augšdaļā. Tomēr rodas jautājums, vai projektā, kurā tehnika izmaksājusi gandrīz 50 tūkstošus eiro, nebija iespēja kameru nostiprināt ar attiecīgu un darbam paredzētu balstu.

“Koncepcija paredz finansējumu piešķirt no valsts budžeta vai Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja līdzekļiem. Šo sistēmu iegādājāmies no LTAB un nākamgad, kopā ar Iekšlietu ministriju, lemsim par turpmākajām iespējām,” otrdien prezentācijas pasākumā sacīja VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.

Avots: delfi.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top