Seko mums

Rīgā

Policijas ekipāža ietriecas stāvošu automašīnu kolonnā

sadursme.lv / aculiecinieka foto

Naktī uz 16. novembri Pļavniekos stāvošu automašīnu kolonnā ietriecās Valsts policijas mikroautobuss, kas traucās uz izsaukumu. Avārijas rezultātā sasistas sešas automašīnas, vēsta “Degpunktā”.

Kāds vīrietis, kura auto arī bija cietis šajā sadursmē, uzņēma video, kurā skaidroja avārijas sekas. Vīrietis saka: “Viņš gribēja pagriezties, no aizmugures viņu ”panāca” policijas auto. Tas iebrauca ”Mini Cooper” spēkratā, ”Mini Cooper” iebrauca ”Audi”, ”Audi” iebrauca ”Nissanā”. Savukārt ”Nissan” iebrauca manēja busiņā.”

Kā raidījums norāda, pats video autors dzīvo Ulbrokas ielas pirmajā namā, un šajā negadījumā viņa transportlīdzeklis cieta vismazāk. Vīrietis par avāriju uzzināja no sociālajiem tīkliem, tur atpazina arī savu automašīnu. Tikai tad viņš izskrēja uz ielas un ievēroja, ka ap sisistajiem spēkratiem jau pulcējās pārējie automašīnu īpašnieki.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Noskaidrots, ka policijas patruļauto pirms sadursmes steidzās uz izsaukumu Ķengaraga apkaimē, kur cita policijas ekipāža vajāja kādu bēgošu “Volvo”. Agresīvu braucēju policistiem gan tik un tā izdevās panākt arī bez papildspēkiem. Kā Valsts policija norāda “Volvo” vadītājs, bēgot, uzbrauca uz dzelzceļa sliedēm, pa ceļam bojājot žogu un metāla barjeras, tādējādi arī sabojājis automašīnu tā ka ar to kustība nebija iespējama. Pēc tam vadītājs mēģināja aizbēgt ar kājām, bet viņš tika aizturēts. Policijai radās aizdomas, ka “Volvo” vadītājs un viņa pasažieris, iespējams, bija narkotisku vielu reibumā. Tika konstatēts, ka vadītājam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.

Pašlaik ceļu policisti uzsākuši izmeklēšanu, saistībā ar negadījumu Ulbrokas ielā, kur ieskaitot dienesta auto tika sasisti seši spēkrati. Vairāk uzzini skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
Huhzakis
Newest Oldest Most Voted
zakis
Guest
zakis

Distances neievērošana starp transportlīdzekļiem ir visbiežākais ceļu satiksmes negadījumu veids apdzīvotās vietās. Aizmugurē braucoša autovadītāja argumenti vienmēr ir saistīti ar to, ka, viņuprāt, priekšā braucošais autovadītājs ir negaidīti vai strauji bremzējis vai arī pārāk lēni braucis. Taču gandrīz vienmēr satiksmes negadījuma rašanās iemesls ir nepareizi izvēlēta braukšanas distance.
Visbiežāk ceļu satiksmes negadījumi notiek distances neievērošanas dēļ (38 procentos gadījumu), kad apdzīvotās vietās aizmugurē braucošais autovadītājs izvēlas nepareizu braukšanās ātrumu un ietriecas priekšā braucošajā automašīnā.Un nav nekas jāizmeklē.

Huh
Guest
Huh

Vispār tur ir rakstīts, ka policija ietriekusies ceļa malā stāvošu auto kolonnā, kāds sakars ar distanci?


Jaunākās

To Top