Policijas dienesta suns mežā atrod apmaldījušos ogotāju


Policijas dienesta suns mežā atrod apmaldījušos ogotāju

Valsts policijas dienesta suņi ne tikai uzož aizliegtās vielas un ķer likumpārkāpējus, bet arī glābj cilvēkus – šoreiz liels paldies mūsu ķepainim Marko!

Vakar pēcpusdienā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknī tika saņemta informācija, ka Kuldīgas novadā, Vārmes pagastā no mājām ir izgājusi kundze, kurai ir veselības problēmas.

Valsts policijas amatpersonas uzsāka apstākļu precizēšanu. No sievietes dēla noskaidrots, ka viņa devusies ogot, tāpēc virziens bija skaidrs – mežs. Likumsargi no Kuldīgas un Liepājas gatavojās uzsākt meklēšanas pasākumus mežā. Sagaidot no Liepājas atbraukušo kinologu ar dienesta suni, amatpersonas ar dienesta suni Marko priekšgalā devās mežā.

Sievietes dēls bija atradis dubļos sievietes spieķa nospiedumus un dienesta suns Marko, uzņemot viņas smaržu, sekoja tai, līdz atrada sievieti pie aveņu krūma. Sievietei slāpa, tāpēc likumsargi viņai iedeva padzerties un izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuru aprūpē sieviete tika nodota.

Pateicoties Marko lieliskajai ožai, sieviete veiksmīgi un ātri tika atrasta!

Policija lepojas ar Marko veikumu un aicina atcerēties – lai tveicē nepārkarstu, ir pareizi jāģērbjas un jādzer daudz ūdens, kā arī, dodoties mežā, jāņem līdzi uzlādēts mobilais tālrunis!

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: