Policijas darbs mājsēdes laikā (fotogalerija)


Policijas darbs mājsēdes laikā (fotogalerija)

Lai samazinātu Covid-19 izplatību un atslogotu veselības aprūpes sistēmu, atgādinām, ka aizvien vakaros ir noteikti būtiski pārvietošanās ierobežojumi – laika posmā no 20.00 līdz 5.00 ikvienam ir jāuzturas savā uzturēšanās vietā un nedrīkst atrasties uz ielas bez attaisnojoša iemesla.

Mājsēdes laikā pamest uzturēšanās vietu drīkst vien neatliekamas vajadzības gadījumā, pirms tam aizpildot pašapliecinājumu un līdzi paņemot pasi vai ID karti. Apliecinājuma veidlapu var atrast Valsts policijas mājaslapā: https://www.vp.gov.lv/lv/pasapliecinajums. To var aizpildīt elektroniski un uzrādīt telefonā, izdrukāt vai pēc parauga uzrakstīt uz baltas papīra lapas.

Policijas primārais mērķis nav sodīt, policisti ir saprotoši un dod preventīvus norādījumus, tomēr gadījumos, kad personas klaji un apzināti neievēro noteiktos ierobežojumus sods ir neizbēgams – par ārkārtējās situācijas neievērošanu privātpersonām var piemērot naudas sodu līdz 2000 eiro, bet juridiskām personām līdz 5000 eiro.

Vienlaikus atgādinām, ka līdz 14. novembrim Latvijā ir ieviesti stingri drošības pasākumi, lai apturētu straujo Covid-19 izplatību, kas kritiski ietekmē veselības aprūpes sistēmas spēju ikvienam iedzīvotājam sniegt veselības pakalpojumus. Plašāk par noteiktajiem drošības pasākumiem līdz 14. novembrim – https://covid19.gov.lv/…/covid-19-izplatibas…

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atbildīgi ievērot noteiktos ierobežojumus, jo tikai tā – kopīgi sadarbojoties, varēsim pēc iespējas ātrāk atgriezties normālās ikdienas gaitās.

Avots: vp.gov.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

best sex in video games https://cybersexgames.net/

Citi šobrīd lasa: