Seko mums

Dažādi

Policijas darbinieki ar dienesta auto brīvajā laikā brauc uz 240 km/h

Vakar 30. janvārī sociālos tīklos izplatījies video, kurā policisti smiedamies un lietojot rupju leksiku, pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot uz 240 km/h

Sociālajos tīklos izplatījies video, kurā redzams, kā divi Valsts policijas darbinieki, vadot dienesta transportlīdzekli, apzināti pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus braucot ar ātrumu 240 km/h. Braucot pārgalvīgā ātrumā, policijas darbinieki komentē iespējamos sadursmes variantus ar citiem transportlīdzekļiem.

“Vēršam uzmanību, ka šī nav policista cienīga rīcība – tā pavisam noteikti nav pieļaujama❗️ Tāpēc Valsts policija ir uzsākusi pārbaudi, lai noskaidrotu video redzamo situāciju un notikuma apstākļus,” ziņo Valsts policija.

Valsts policija ir noskaidrojusi abas amatpersonas un uzsākusi disciplinārlietas. Šobrīd abi darbinieki ir atstādināti no amata pienākumu pildīšanas.

PAPILDINĀTS (31.01.2020.): Valsts policijā pēc informācijas saņemšanas nekavējoties tika uzsākta dienesta pārbaude,…

Gepostet von Valsts policija am Donnerstag, 30. Januar 2020

5
Izsaki savas domas...

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
einarsJurisValdisDenissGunārs Kāpurķēde Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Gunārs Kāpurķēde
Guest
Gunārs Kāpurķēde

Neko tādu tur nesaskatu, valsts nenodrošina apmācības lielā ātrumā, tapēc kadriem jāmācas pašiem 😆 lai neatkārtojas Ogres bēgļa gadījums 😆

Valdis
Guest
Valdis

Ja pēc šī viņi saglabās darbu policijā, tad vispār nav komentāru..

Deniss
Guest
Deniss

Pilnīgi piekrītu. Atrada par ko pārdzīvot.
Uzspieda nedaudz.
Pie tam, algas atbilstošas. Izklaides tiek apmaksātas… no darba deveja puses.

Juris
Guest
Juris

Kkkk

einars
Guest
einars

ja par visu ko vini pasi parkapj butu jaatbild 3 gadu laika ja butu ka mirstigiem jaatbild tur nebutu kas strada ,tik daudz redzeti un dzirdeti reali parkapumi par kuriem nekadus sodus nesanem ,protokolos var rakstit neistas ,svesas automasinas ,neesosas adreses nepieradamu notikumu ,ieraksts pazud ta peksni ,tiesa uzraksta policistam pieskir aukstaku ticamibas pakapi ,tadas cucibas daudz vastis neatrast ,sij situacija nekas jau anormals nav ,bet ta attieksmes del jau gan taka vajadzetu tities prom .tie kas ir pabraukusi lidz 300kmh vai vairak tie sito sapratis ,tik tads sikums ka nav nekadas parliecibas par prasmem un citiem apakliem ,kas varetu… Read more »

Jaunākais

Seko mums

To Top