Seko mums

Aktuāli

Policija ziņo par nepieciešamību ievērot divu metru distanci

Jau kopš vakardienas, 30.marta sadursme.lv aculiecinieki piefiksējuši video, ka Valsts policijas lielākos un mazākos dzīvojamos rajonos skaļrunos informē par Covid-19 ierobežošanas pasākumiem.

Epidēmiskā slimības izpausme jau pārgājusi otrajā fāzē, kad jebkurš cilvēks no jebkura cilvēka var infiscēties, tāpēc divu metru distance ir jāievēro visur, gan iekštelpās, gan ārtelpās arī ejot pa ielu. Tāpēc par to informē Valsts policija, skaļruņos atgādinot par jaunieviestajiem noteikumiem.

Aculiecinieka video: Malta Latvija
Aculiecinieka video: Rēzekne
Aculiecinieka video: Augšlīgatne

Veselības ministrija ir sagatavojusi skaidrojumu par fizisko distancēšanos – kādas situācijas ir atļautas un kādas nav.

Infografika: Veselības ministrija

Savukārt šodien 31. martā, plkst. 10:00 LTV ziņu dienests preses konferencē informēja par divu metru fiziskās distancēšanās ievērošanas nepieciešamību sadzīvē, lai apturētu Covid-19 strauju izplatīšanos.

2
Izsaki savas domas...

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
trackback

[…] ziņojām, ka sākoties šai nedēļai Valsts policija lielākos un mazākos dzīvojamos rajonos skaļrunos informē par Covid-19 ierobežošanas pasākumiem. Norādot, ka cilvēki nedrīkst pulcēties, ir jāievēro divu metru distance, blakus var […]

trackback

[…] aizliegumu un ierobežojumiem dažādās publiskās vietās. Tāpat likumsargi patrulē, izmantojot automašīnās iebūvētās sistēmas un skaļruņus, apziņojot par valstī noteiktajiem ierobežojumiem, vēsta Valsts […]


Jaunākais

To Top