Policija Ventspils novadā pieķer Audi vadītāju, kas traucās ar ātrumu 157 km/h


Policija Ventspils novadā pieķer Audi vadītāju, kas traucās ar ātrumu 157 km/h

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 18. novembra Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Kurzemes reģionā ir pieķēruši vairākus ātrumpārkāpējus, taču četri no tiem atļauto braukšanas ātrumu pārsniedza vairāk par 50 kilometriem stundā, par ko, saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, tiek piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums.

18.novembrī ap pulksten 11.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, patrulējot Ventspils novadā, Tārgales pagastā fiksēja automašīnu “Audi”, kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar 90 kilometriem stundā, traucās ar ātrumu 157 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 67 kilometriem stundā.

19.novembrī ap pulksten 23.13 Ventspilī, Dzintaru ielā tika fiksēta automašīna “KIA”, kuras vadītājs vietā, kur atļauties pārvietoties ar 50 kilometriem stundā, traucās ar 111 kilometriem stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 61 kilometru stundā.

20.novembrī ap pulksten 16.00 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas patrulējot pa ceļu Tukums-Vāne-Kuldīga fiksēja automašīnu “Volkswagen New Beetle”, kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar 90 kilometriem stundā, brauca ar 147 kilometriem stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 57 kilometriem stundā.

Savukārt 24.novembrī ap pulksten 14.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas patrulējot Dienvidkurzemes novadā, Gaviezes pagastā pa autoceļu Ezere-Embūte-Grobiņa fiksēja automašīnu “Volkswagen”, kuras vadītājs ceļa zīmes “Maksimālā ātruma ierobežojums” darbības zonā pie atļautā braukšanas ātruma 70 kilometri stundā, brauca ar ātrumu 124 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 54 kilometriem stundā.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: