Seko mums

Rīgā

Policija Vecmīlgrāvī aiztur “sapīpējušos” autovadītāju (VIDEO)

Ekrānuzņēmums / Rīgas pašvaldības policija

Pagājušonedēļ 2.jūlijā Rīgas pašvaldības policijas patruļas likumsargi aizturējuši kādu autovadītāju, kurš nenoliedza acīmredzamo un jūtamo. Autovadītājs pirms sēdies pie stūres pīpējis marihuānu.

Ceturtdien, 2.jūlijā, appulksten 2.30 Vecmīlgrāvī Rīgas pašvaldības policisti ievēroja kādu BMW markas transportlīdzekli, kura vadītājs, braucot pie stūres radīja likumsargiem aizdomas. Piebraucot tuvāk, policisti ievērojuši, ka izkritis viens no automašīnas gaismas lukturiem, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

Pēc likumsargu rīkojuma apturēt automašīnu, vadītājs uzreiz apstājās. Atverot vadītāja pusē logu, uzsākta saruna, kuras laikā sajusta marihuānai raksturīgā smaka. Policists automašīnas salonā ievērojis tabakas jaucēju un pusizjauktus cigarešu iepakojumus. Jaunajam vīrietim lūgts izkāpt no spēkrata un pieiet pie otra likumsarga, lai nosauktu datus un pārliecinātos par tiesībām piedalīties ceļu satiksmē.

Pēc tam likumsargi iztaujājuši autovadītāju par marihuānas lietošanu. Jaunais autovadītājs atzinās, ka aptuveni pusotru stundu iepriekš ar draugu izsmēķējis vienu “kāsīti”. Daļa no pāri palikušās marihuānas palikusi automašīnā, kuru viņš labprātīgi uzrādīja arī likumsargiem.

Kā informē Rīgas pašvaldības policija, uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas pārstāvji, kuri autovadītāju nogādāja Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā ekspertīzes veikšanai. Turpmāko darbu ar pārkāpēju veica Valsts policija.

Video: RigasPP

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Rīgas pašvaldības policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top