Seko mums

Amizanti notikumi

Policija Vācijā evakuē zeltainu BMW X5, kura krāsa žilbinājusi citu autovadītāju acis

Vācijas pilsētā Dīzeldorfā policisti evakuējuši BMW X5 automašīnu, kas saules gaismā žilbinājusi citu autovadītāju acis.

BMW īpašnieks savu spēkratu bija apjozis ar zelta krāsas līmplēvi, tādējādi spilgti izceļoties citu auto vidū. Pat pārāk spilgti un uz šī pamata īpašnieka auto tika konfiscēts, līdz brīdim, kad tas iegūs acīm draudzīgāku toni.

Policijas pārbaudē atklājies, ka automašīnai ir arī tonēti aizmugures lukturi un pārveidota izplūdes sistēma.

Nu jau bijušā spožā BMW auto īpašnieks ir kāds 30 gadus vecs  vīrietis no Kosovas. Vīrietis, veicot pārrunas ar policiju, atzinis, ka neesot iedomājis par to, ka viņa auto krāsa var traucēt braukt citiem šoferiem un ka šādi auto Vācijā ir aizliegti.

Pavasarī internetā izplatījās informācija arī par kādu zelta krāsas Porsche automobili. Toreiz Vācijas pilsētā Hamburgā policija apturēja acis žilbinošo transportlīdzekli un sākotnēji tās vadītājam izteica brīdinājumu, liekot atbrīvoties no zelta krāsas virsbūvē. Tomēr pēc pāris dienām policisti Hamburgas ielās atkārtoti pamanīja mirdzošo transportlīdzekli, tāpēc šoreiz par brīdinājuma neievērošanu vadītājam tika atņemtas mašīnas atslēgas un auto numura zīme. Policisti noteica, ka šo auto vairs nevarēs izmantot tik ilgi, kamēr to rotā zelta krāsa.

Kā liecina informācija, auto apstrāde ar zelta krāsas līmplēvi Vācijā izmaksā no 2500 līdz 5000 eiro.

Automašīnai bija tonēti arī aizmugures lukturi
Arī BMW izplūdes sistēma bija pārmainīta
Pavasarī Hamburgas ielās atsavinātais transportlīdzeklis
Avots: carscoops.com

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top