Policija Salaspilī aiztur četru uzbrucēju grupējumu


Policija Salaspilī aiztur četru uzbrucēju grupējumu
foto: Sputnik / Evgeniy Biatov

Pagājušajā pirmdienā ap plkst. 16.20 Salaspilī četras personas, pielietojot fizisku spēku un nodarot miesas bojājumus vīrietim, nolaupīja mobilo telefonu. Viens no uzbrucējiem, tika aizturēts notikuma vietā. Savukārt pārējām trim personām izdevās aizbēgt. Cietušais pēc uzbrukuma ar fiziskām traumām nogādāts medicīnas iestādē, vēsta Valsts policija.

Veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, Salaspils iecirkņa policisti noskaidroja pārējās uzbrukumā iesaistītās personas, kuras nākamajā dienā aizturēja. Visi vīrieši -uzbrucēji aizturēšanas brīdī atradās alkohola reibumā.

Aizturētie vīrieši iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā. Tiesa aizturētajiem piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli, tāpēc visiem nozīmēta policijas uzraudzība.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka personīgu motīvu dēļ šī četru personu grupa uz ielas uzsākusi konfliktu ar cietušo, bez sākotnēja nolūka veikt laupīšanu. Trīs vīrieši sākuši fiziski iespaidot cietušo un ceturtais vīrietis kautiņa laikā uzbruka un nolaupīja cietušā mobilo telefonu.

Par šo faktu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta 2. daļas – par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Avots: Valsts policija
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: