Seko mums

Dažādi

Policija pieķer sirmgalvi, kurš cenšas nozagt velosipēdu

skaties.lv

Jelgavā, agra rīta stundā 62 gadus vecs vīrietis ieradās pie tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” durvīm, lai nelikumīgi savā īpašumā iegūtu divriteni, vēsta raidījums “Degpuntā”.

Videonovērošanas kameras īsi pirms pulksten pieciem piefiksēja, ka pie tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” durvīm ieradās sirmgalvis. Kungs no azotes izvilka knaibles, centās pārkniebt velosipēda drošības trosi. Vīrietis nekavējoties tika aizturēts.

Sirmgalvis ne tikai nepretojās likumsargiem, bet arī vēlāk pāradīja kuru velosipēdu mēģināja nozagt. Īpatnēji, bet kārotais transportlīdzeklis bija sieviešu retro stila divritenis. Vīrietis policistiem skaidroja, ka gadiem ilgi viņu moka sāpes kājās, tieši tāpēc viņš izraudzījies nozagt braucamrīku ar pazeminātu rāmja konstrukciju, tādējādi būtu uz tā vieglāk uzkāpt.

Vīrietis tika nogādāts policijas izolatorā. Pret sirmgalvi uzsākta lietvedība par zādzības mēģinājumu. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv / Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top