Policija pieķer leģendārā G klases Mercedes vadītāju 3 promiļu reibumā (video)


Policija pieķer leģendārā G klases Mercedes vadītāju 3 promiļu reibumā (video)

G klases “Mercedes” ir leģendārs auto. Pirms 25 gadiem ar tādiem brauca vien bandīti un varbūt daži ietekmīgi cilvēki. Arī mūsdienās šis braucamrīks ir gana pamanāms, un it sevišķi tad, ja pie stūres tam sēdies piedzēries šoferis.

Ap pusnakti policijas palīdzību lūguši Dzērumu iedzīvotāji – miestiņā vizinoties kāds apkārtējiem bīstams šoferis ar G klases “Mercedes”. Apsekojot apkārtni, policistiem šo auto izdevās atrast šo automašīnu.

Sākumā leģendām apvītā, kantainā “Mercedes” šoferis, šķiet, izlicies nemanām policistu bākugunis, taču brīdi vēlāk, acīmredzot saprotot, ka zilās lampiņas atpakaļskata spogulī tomēr neatkāpsies – strauji nobremzējis. Pieejot pie auto šofera, uzreiz bija redzams, ka viņš ir acīmredzamā reibumā – vadītājs nesaprata, kāpēc ir apturēts un aicināja policistus pie sevis ciemos.

Rezultātā Dzērumos ieradušies arī ceļu policisti, kuru alkometrs apvidus auto stūrētāja izelpā konstatējis vairāk nekā trīs promiles. Līdz ar to braucamais nu uz laiku būs jāliek pie sētas un turpmāk no ballītēm mājup nāksies doties kājām.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: