Seko mums

Dažādi

Policija pieķer kā Rīgas apkaimes kanalizācijā nelegāli atbrīvojas no cisternu satura

foto: skaties.lv

Ap pieciem no rīta, patrulējot tukšajās galvaspilsētas ielās, likumsargi kādā klusā privātmāju rajonā Bieriņos manījuši, kā negodprātīgi asenizācijas pakalpojumu sniedzēji atbrīvojas no savas kravas, izgāžot mēslus pilsētas kanalizācijas tīklā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

“Darbinieki pamanīja asenizācijas cisternu, kas bija apstājusies nomaļāka ceļa malā un pilsētas kanalizācijā novadīja šīs cisternas saturu,”

stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Spītējot specifiskajam, apkārtnē valdošajam aromātam, kas liecināja par patieso mucas saturu, vainīgais auto vadītājs spītīgi turējies pie versijas, ka ”šoreiz” tas esot tikai ūdens. Tomēr, tas nav viņu paglābis no nepatikšanām, jo inspektori piefiksējuši redzēto un sajusto.

“Jāsaka, ka diemžēl pieredze liecina, ka šāda cisternu iztukšošana pilsētas kanalizācijā ir diezgan ierasta prakse, jo dažas dienas vēlāk mēs saņēmām arī kāda aculiecinieka video, kur labi fiksēts gan pats pārkāpējs, gan automašīna,”

atklāj Sadovskis.

Likumsargi norāda, ka par šo situāciju ir ierosināta administratīvā lietvedība. Ņemot vērā aculiecinieka piefiksēto, kā arī citus likumsargiem zināmus faktus, šīs situācijas autoram draud pamatīgas nepatikšanas.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top