Seko mums

Dažādi

Policija pieķer iereibušu autovadītāju braucam pa Rīgas ielām bez tiesībām

Kāds vīrs, alkohola reibumā vēlējies ietaupīt naudu, kura būtu jāsamaksā par braucienu ar taksometru no Pļavniekiem uz Ķengaragu, tāpēc izvēlējies vien braukt pie stūres pats. Tādējādi, apreibušais autovadītājs iekūlies lielās nepatikšanās, vēsta raidījums “Degpunktā.”

Ap plkst. 3.00 naktī tukšajās Ķengaraga ielās patruļpolicija ievērojusi, ka kādu “Volvo” vadītāju. Likumsargiem bijušas aizdomas, ka autovadītājs sēdies pie stūres reibumā. Visticamāk, izbraucot uz Maskavas ielu un ieraugot atpakaļskata spogulī divus policijas busiņus, kungs nodomājis, ka viņam dubultojas. Taču patiesībā tobrīd pa Maskavas ielu tik tiešām braukušas divas policijas patruļas.

Jau pirmajās sarunas minūtes atklājies, ka šajā gadījumā policistu aizdomas izrādījušās patiesas – pie stūres sēdējis kāds acīmredzami apreibis vīrietis, kurš atklāja, ka viņam nemaz nav autovadītāja apliecības. Veicot alkohola pārbaudi, viņam konstatēts trīs promiļu reibums.

Vēlme ietaupīt un taksometra vietā izmantot savu auto, kungam beigusies ar nepatikšanām – par šo braucienu ierosināta krimināllieta, un pārkāpējam būs jāstājas tiesas priekšā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top