Policija pārtrauc pasākumu Tukuma autotrasē


Policija pārtrauc pasākumu Tukuma autotrasē

20. februārī Tukumā, autokrosa trasē, notika publisks sporta pasākums – treniņnodarbības, kurās piedalījās 6 personas. Sporta pasākums bija brīvi pieejams arī skatītājiem, līdz ar ko tika pārkāpts rīkojuma «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu» 5.1. punkts, kas aizliedz visus publiskos pasākumus klātienē. Policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

No 18. līdz 21. februārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 63 notikumi, uzsākti 69 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 39 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 4 par neatļautu pulcēšanos un 1 par automašīnas vadīšanu reibumā. 24 tirdzniecības vietās noformēti pārbaudes akti, neuzsākot nevienu lietvedību.

18.februārī
Tukumā, Kurzemes ielā, vīrietis vadīja automašīnu «BMW 525» un izraisīja sadursmi ar automašīnu «Audi A4», kas brauca pa galveno ceļu. Negadījumā traumas guva automašīnas «Audi A4» vadītājs, kurš gan atteicās no hospitalizācijas. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

18.30 Engurē, ceļa Sloka-Talsi 15. kilometrā, vīrietis, kurš vadīja «Opel Zafira», nepamatoti nobrauca no ceļa braucamās daļas un bojāja ceļa zīmi. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

19.februārī
16.10 Tukumā, Meža ielā, vīrietis vadīja «Mazda 323F», būdams alkohola reibumā (2,16 promiles). Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

20.februārī
10.00 Tukumā, Lielā ielā, kāds nenoskaidrots auto apskādēja citu – stāvošu auto un aizbrauca no notikuma vietas, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību, kā jārīkojas šādās situācijās. Proti, par negadījumu jāziņo policijai. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

21.februārī
14.45 Tukumā, Spartaka ielā, konstatēs, ka divi vīrieši un divas sievietes, kas nav vienas mājsaimniecības iemītnieki, draudzīgi pulcējās automašīnā «Audi A4». Uzsākta administratīvā lietvedība.

Avots: ntz.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: