Policija pabeidz izmeklēt lietu par automašīnas zādzību un dedzināšanu Kuldīgā


Policija pabeidz izmeklēt lietu par automašīnas zādzību un dedzināšanu Kuldīgā

Šā gada 5.aprīlī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknī tika saņemta informācija no kādas sievietes par to, ka Kuldīgas novadā, Rumbas pagastā kāds ir iekļuvis viņas īpašumā, no virsjakas kabatas nozadzis automašīnas “Volvo” atslēgas, pēc kā, tās izmantojot, nozaga pagalmā esošo automašīnu. Automašīna tika atrasta un Priedainē un atdota īpašniecei, savukārt par notikušo uzsākts kriminālprocess.

14.aprīlī ap pulksten 02.00 naktī no cietušās tika saņemta informācija par to, ka deg viņas pagalmā novietotā automašīna “Volvo”. Tajā pašā dienā konstatēts, ka Kuldīgas novadā, Rendas pagastā kopīga alkohola lietošanas laikā kāds vīrietis nozadzis savam paziņam piederošu televizoru, motorzāģi un naudu.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un pierādījumi liecināja par to, ka noziegumu, iespējams, pastrādājis kāds 1990.gadā dzimis vīrietis, kurš ir automašīnas īpašnieces bijušais draugs. Zinādams, ka Valsts policija viņu meklē, vīrietis izvairījās un slēpās no policijas.

Vīrietis tika aizturēts un viņam uz izmeklēšanas laiku tika iemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Viņš jau iepriekš vairākkārt ir nonācis policijas redzeslokā noziedzīgiem nodarījumiem, kas saistīti ar zādzībām, laupīšanām un mantas bojāšanām. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevušas to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Saskaņā ar Krimināllikumu, bargākais sods par šiem noziegumiem ir brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Soda apmēru noteiks tiesa.

Avots: vp.gov.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 months ago

is dating a tomboy gay https://gaydatinglosangeles.com/

Citi šobrīd lasa: