Seko mums

Dažādi

Policija notver degvielas uzpildes stacijas seifa zagļus

foto: Valsts policija

Šorīt Babītes pagastā no degvielas uzpildes stacijas termināla kāds grupējums nozaga naudas seifu un pameta notikuma vietu. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi sadarbībā ar kolēģiem no ceļu policijas šīs personas aizturēja netālu no nozieguma vietas, informē Valsts policija.

Šorīt, 8. aprīlī, pulksten 4.45 Babītes novada Babītes pagastā kāda personu grupa degvielas uzpildes stacijā uzlauza norēķinu terminālu un nozaga naudas seifu, pēc tam ar automašīnu pameta notikuma vietu. Tobrīd Valsts policija jau bija saņēmusi informāciju par noziegumu un policisti devās zagļu grupai pa pēdām. Ņemot vērā, ka šī noziedzīgā grupa pārvietojās ar automašīnu, Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti aizturēšanā piesaistīja kolēģus no ceļu policijas.

Pamanot tuvojošās policijas automašīnas, iespējamie noziedznieki uzsāka bēgšanu, un pa logu izmeta nozagto seifu. Pateicoties policistu operatīvajai darbībai, drīz vien netālu no nozieguma vietas automašīna tika apturēta bez šaujamieroču pielietošanas.

Automašīnā atradās trīs personas – divi vīrieši un viena sieviete. Visas aizturētās personas jau iepriekš ir sodītas par mantiskiem noziegumiem, narkotiku lietošanu, turklāt viens no aizturētajiem vīriešiem arī par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc panta par zādzību, ja tā izdarīta no glabātavas. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šī noziedznieku grupa tiek turēta aizdomās par vēl aptuveni desmit šogad izdarītām seifu zādzībām un degvielas uzpildes staciju un automašīnu mazgātuvju termināliem.

Valsts policija informē, ka pēc procesuālo darbību veikšanas aizturētās personas tiks nogādātas izolatorā.

Avots: Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top