Policija nodrošina kontrolētu cilvēku plūsmu Uzvaras parkā; ir ierobežota satiksme


Policija nodrošina kontrolētu cilvēku plūsmu Uzvaras parkā; ir ierobežota satiksme

9. maija situācija uz pulksten 11.30: Tiek nodrošināta kontrolēta cilvēku plūsma Uzvaras parkā; ir uzsākti vairāki administratīvie procesi

Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju Rīgā, Uzvaras parka teritorijā nodrošina raitu un kontrolētu cilvēku, kuri atnākuši nolikt ziedus, plūsmu. Tāpat parka ap tiek sekots līdzi, lai tiktu ievērota savstarpējā distance un pulcēšanās citviet teritorijā.

Līdz šim būtiski starpgadījumi nav konstatēti. Tomēr tajā pat laikā par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpšanu un nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām ir uzsākti vairāki administratīvā pārkāpuma procesi. Jānorāda, ka policijas mērķis nav sodīt, bet gan novērst pārkāpumus. Tomēr gadījumā, ja būs klaji pārkāpumi, jārēķinās, ka būs sods.

Arī Daugavpilī tika konstatēta iespējama pulcēšanās ar automašīnām, kas tika novērsta. Uzsākti vairāki administratīvie procesi.

Savukārt situāciju citviet Latvijā šobrīd var vērtēt mierīgi, bez būtiskiem starpgadījumiem. Policija visu dienu turpinās uzraudzīt, lai tiek ievēroti epidemioloģiskās drošības prasības un sabiedriskā kārtība.

Tomēr Valsts policija aizvien aicina šodien nedoties pie pieminekļa! Piekļuve tam ir ierobežota, tajā skaitā arī ziedu nolikšana ir ierobežota, jo pie paša pieminekļa nevar nokļūt.

sadursme.lv jau ziņoja, ka Valsts policija vērš uzmanību, ka 8. un 9. maijā noteikti satiksmes ierobežojumi Uzvaras parka apkārtnē:
No 9. maija plkst. 08.00 līdz 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot sabiedrisko transportu, operatīvos un diplomātiskos transportlīdzekļus:

–  Uzvaras bulvāra posmā no O. Vācieša ielas līdz Bāriņu ielai;
– O. Vācieša ielas posmā no Hermaņa ielas līdz Uzvaras bulvārim;
– O. Vācieša ielas posmā no Uzvaras bulvāra līdz Uzvaras bulvārim.

Avots: vp.gov.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
PavelsJoe Rogan
Newest Oldest Most Voted
Joe Rogan
Guest
Joe Rogan

Okupantu piemineklim nolikt ziedus? Lodi pakausī, tāpat kā to darīja padomju izvarotāji!

Pavels
Guest
Pavels

Suka olas

Citi šobrīd lasa: