Policija naktī aiztur “BMW” vadītāju, kas traucies ar 188 km/h


Policija naktī aiztur “BMW” vadītāju, kas traucies ar 188 km/h
Ekrānuzņēmums

Naktī uz trešdienu, 8. jūliju, Valsts policijas amatpersonas Priekuļu novadā pamanīja pretim braucošu “BMW” automašīnu, kuras vadītājs traucies ar ātrumu 188 km/h. Atļautais braukšanas ātrums konkrētajā vietā bija 90 km/h, ziņo Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Vakar, 8.jūlijā, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, policisti ap plkst. 03:40 Priekuļu novadā, uz autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona fiksēja ātruma pārkāpumu. “BMW” markas automašīnu kāds 2000.gadā dzimis vīrietis vadīja ar ātrumu 188 km/h. Konkrētajā ceļa posmā maksimālais atļautais ātrums bijis 90 km/h.

Automašīnas vadītājam par šo braucienu draud naudas sods no 360 līdz 480 eiro un vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija atgādina, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana samazina autovadītāja spēju laicīgi reaģēt uz apkārt notiekošo, tādējādi apdraudot gan paša, gan citu satiksmes dalībnieku drošību. Brauksim prātīgi!

Policisti aptur autovadītāju, kurš ievērojami pārsniedz atļauto braukšanas ātrumuNaktī uz trešdienu, 8. jūliju, Valsts…

Gepostet von Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde am Donnerstag, 9. Juli 2020

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policija

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
andreass
Newest Oldest Most Voted
andreass
Guest
andreass

Ok bambuks vainigs,bet ko paši pid..i lien pa nakti uz sosejas bik pāri 70km/h!!

Citi šobrīd lasa: