Seko mums

Amizanti notikumi

Policija liek jaunietim noņemt uz auto stikla uzlīmēto uzrakstu (foto)

foto: Facebook

Sociālajos tīklos izplatījusies interesanta fotogrāfiju sērija, kurā manāms, kā ceļu policija liek jaunietim noņemt no aizmugurējā automašīnas stikla uzlīmēto uzrakstu.

Daugavpilī 19.jūnijā kādam automašīnas “Honda” vadītājam noformēts protokols par aizskarošu uzraksta uzlīmēšanu uz automašīnas aizmugurējā stikla, informē Ilga Teivāne-Treinovska, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Kā manāms fotoattēlos, ceļu policija ir apstādinājusi automašīnu, kuru vadījis kāds jaunietis. Ceļu policija palūgusi puisim izlabot uz automašīnas aizmugurējā stikla uzlīmēto uzrakstu “Fuck The Police”. Puisis to arī paklausīgi izdarījis, noņemot no stikla vārdus “The Police” un atstājot tikai “Fuck”.

Galerija
Skatīt galeriju

Sociālās tīmekļa vietnes Facebook.com lietotāji, šo situāciju uzver dažādi. Vieni raksta, ka policijai nav par ko “afainoties” jo uzraksts nav valsts valodā, citi nesaprot, kapēc policija likusi uzrakstu noņemt, bet daži min, ka par šo gadījumu autovadītājam iespējams piespriests sods par sīko huligānismu.

Un minējums ir pareizs, jo patiešām šim “Honda” transportlīdzekļa vadītājam, noformēti veseli divi administratīvā pārkāpuma protokoli, viens par sīko huligānismu, bet otrs par drošības jostas nelietošanu. Arī automašīnas pasažierei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, jo sieviete atstāja transportlīdzekli bez policijas atļaujas.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: sadursme.lv

19
Izsaki savas domas...

avatar
9
10
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17
TAUTATev visi 100?ZaljaispagisJānis.
Newest Oldest Most Voted
Adgh
Guest
Adgh

Tikpat labi tur var būt jebkuras cienījamas profesijas nosaukums. Aizvainosi ārstus, māti nepaņems slimnīcā, ja izkāps no šādA auto. Fuck the mechanics- nepaņems mašīnu servisā. Visi vēlas elementāru pieklājību!

pagis
Guest
pagis

IENISTU MENTUS! Cik musu gimenei pa pedejiem 30 gadiem nav gadijies versties musarnija, NE REIZI nav palidzets.

spridis
Guest
spridis

karma, vecīt, karma

SAMSUNG S23D4B
Guest
SAMSUNG S23D4B

Nuu es īsti viņus neienīstu, bet man ar viņi nepatīk, jo mūsu pilsētā ir tāds ments, kas lien visur kur nevajag un ir tieši kur nevajag, bet kur viņu vajag viņš ir nepilnīgs.

Andis
Guest
Andis

Tad jau ir bijis iemesls, kāpēc nepalīdzēja.

pagis
Guest
pagis

Ja, saucas – slinkums

Martins
Guest
Martins

Problēma nav konkrētā amatā, vai tā pārstāvī…tā meklējama kultūras niansēs, cilvēku attieksmē…pēc konkrētās vienas situācijas ir muļķīgi vērtēt tūkstošiem citu…

wolfs
Guest
wolfs

par ētiku mūsdienās runāt laikam jau ir muļķīgi,,jo kā tad tādi drusku garā vājie pašapliecinās sevi pasaulei citādi!:)))Bet no drošības viedokļā – uzraksts aizklāj daudz aizmugurējā stikla un traucē redzamību

Amanada
Guest
Amanada

Par ētiku runāt ir muļķīgi Latvijā un Āfrikā, visur citur pasaulē ievēro, ne tikai runā, par ētiku.

Panda
Guest
Panda

Tonēts stikls tāpat apgrūtina redzamību

Andis
Guest
Andis

Un ko furgoniem darīt?

Tev visi 100?
Guest
Tev visi 100?

A pričom spoguļi tad?

Tev visi 100?
Guest
Tev visi 100?

Un smagajiem kā? Viņiem siena un citiem piekabe aizklāj aizmugurējo stiklu..

GepardzZ
Guest
GepardzZ

Visu jau nevajadzēja noņemt… Vajadzēja tikai pārlabot uzrakstu police… Vai nu noņemt dažus burtus tur, vai arī noņemt U burtu vārdā fuck un tad arī piekasīties nevar…

Andis
Guest
Andis

Vēl viens pokemons.

Dievs
Guest
Dievs

Pēc frizūras var uzreiz pateiks ka gomiks + ubaga mašīna 😀

Jānis.
Guest
Jānis.

Uzlīmi noņēma par to ka tur ir police rakstīts… Prakstiski visiem zināms ka mašīnas nedrīkst ne krāsot, ne visādi citādi atgādināt operatīvo transportu… Un tā tam būt… Jo kāds var domāt ka tā ir policijas mašīna no lielāka attāluma.

Zaljais
Guest
Zaljais

Idiotisms

TAUTA
Guest
TAUTA

MENTI IR NOZIEDZINIEKU KANTORIS


Jaunākās

To Top