Seko mums

Dažādi

Policija atrod zagtu automašīnu jau pirms zādzību pamanījis pats īpašnieks

foto: Ekrānuzņēmums/skaties.lv

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldē tika saņemta iedzīvotajā sūdzība, ka Pārdaugavā vienā no mikrorajona pagalmiem atrodas transportlīdzeklis, kurš ir novietots neatbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Lai arī automobilim bija nokasīta arī tehniskās apskates uzlīme, tomēr izdevies noskaidrot šā braucamrīka reģistrācijas datus. Turpat spēkrata salonā pamanīts tehniskās apskates protokols uz kura bija redzama numura zīme. Taču šim atklājumam sekojis lielākais pārsteigums – acīmredzami aizdomīgais un, visticamāk, nozagtais auto neatradās policijas meklēšanā.

“RPP ekipāžai izbraucot uz notikuma vietu, ievērots “Mitsubishi” markas transportlīdzeklis. Tas bija pamatīgi apskādēts, kā arī šim transportlīdzeklim nebija valsts reģistrācijas numurzīmes,”

skaidro RPP Kurzemes pārvaldes Vecākais inspektors Kristaps Taube-Taubers.

Kristaps Taube-Taubers stāsta, ka policijas darbinieki vēlējās gūt pārliecību, ka konkrētais transportlīdzeklis nav nozagts. Lai to uzzinātu, tika apsekota īpašnieka dzīvesvieta. Automašīnas īpašnieks bija pārsteigts par saņemto informāciju un teicis, ka automašīnas atrašanās vieta neatbilst tai, kur viņš pēdējo reizi bija to novietojis.

Rezultātā policijas darbinieki kopā ar īpašnieku atgriezās pie automašīnas, izsauca Valsts policijas darbiniekus, kuri pārņēma darbu gan ar transportlīdzekli, gan spēkrata īpašnieku.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

Seko mums

To Top