Seko mums

Vidzemē

Policija aptur nepilngadīgu “Mercedes Benz” vadītāju, kas traucies ar 192 km/h

foto: Ekrānuzņēmums / Valsts policija

Darba nedēļas nogalē, 10.jūlija pēcpusdienā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes inspektori, pamanīja steidzīgu automašīnas “Mercedes Benz” vadītāju. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, autovadītājs traucās ar 192 km/h. Mirkli vēlāk konstatēts, ka vadītājam nemaz nav tiesības vadīt transportlīdzekli, informē “Valsts policija”.

Piektdien, 10.jūlijā, ap pulksten 16.30 policisti uz autoceļa Gulbene – Balvi manīja traucamies “Mercedes Benz” markas automašīnu. Transportlīdzekļa vadītājs pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu par vairāk nekā 95 kilometriem stundā, braucot ar 192 kilometriem stundā.

Likumsargi, apturot transportlīdzekli un pārbaudot automašīnas vadītāju, konstatēja, ka pie spēkrata stūres sēdies 2003. gadā dzimis jaunietis, kuram nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību. Ņemot to vērā, policijā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību (transportlīdzekļu vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas) un par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā.

Valsts policija atgādina, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana samazina autovadītāja spēju laicīgi reaģēt uz apkārt notiekošo, tādējādi apdraudot gan paša, gan citu satiksmes dalībnieku drošību. Brauksim prātīgi!

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top