Policija aptur BMW, kas traucās ar ātrumu 122km/h (video)


Policija aptur BMW, kas traucās ar ātrumu 122km/h (video)

7. jūnijā, likumsargi, veicot dienesta pienākumus, apturēja automašīnu, kas brauca ar ātrumu 122 km/h ārpus apdzīvotas vietas, kur atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Autovadītājam piemērots naudas sods 80 eiro.

Pirmdien, 7. jūnijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja darbinieki, veicot dienesta pienākumus, konstatēja automašīnu „BMW 320”, kas Jelgavas novada Glūdas pagastā, ārpus apdzīvotas vietas, brauca ar ātrumu 122 km/h, tādējādi pārkāpjot pieļautos 90 km/h par 32 km/h. Policijā par notikušo tika sākts administratīvā pārkāpuma process.

Atbilstoši Ceļu satiksmes likuma 55. panta vienpadsmitajai daļai par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no 31 kilometra stundā līdz 40 kilometriem stundā ar vieglajiem automobiļiem, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam 16 naudas soda vienību jeb 80 eiro apmērā.

Valsts policija uzsver, ka ir maldinošs uzskats, ka neliela ātruma pārsniegšana nenodara neko ļaunu, jo arī ātruma pārsniegšana par 10 līdz 20 km/h bieži vien var būt nāvējoša ne tikai pašam transportlīdzekļa vadītājam, bet arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Avots: vp.gov.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Emma
Newest Oldest Most Voted
Emma
Guest
Emma

Drīz sāks rakstīt par tiem, kas 90 km/h vietā brauca ar 95 km/h. Agrāk kaut kas īpašs bija, ja nesās uz 180-200…. Bet tagad… P.s. Atļautā ātruma pārsniegšana ir slikta.

Citi šobrīd lasa:

Hide picture