Policija aiztur Pārdaugavas automašīnu lukturu zagli


Policija aiztur Pārdaugavas automašīnu lukturu zagli
foto: Valsts policija

Veicot izmeklēšanas darbības iepriekš uzsāktā kriminālprocesā par vairākām šā gada maijā Rīgā, Pārdaugavā, izdarītām automašīnu lukturu zādzībām, Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa policisti noskaidroja aizdomās turēto, informē ”Valsts policija”.

Aizdomās turētais ir 1997. gadā dzimis vīrieti. Iegūstot informāciju par viņa atrašanās vietu, 20.maija rītā ap pulksten 04.00 policisti viņu aizturēja. Jaunais vīrietis jau iepriekš sodīts par zādzībām.

Pašreizējā informācija liecina, ka šo noziegumu sēriju vīrietis izdarījis sākot no šā gada 12. maija. Viņš zadzis priekšējos lukturus no automašīnām, kuras bija novietotas dažādās vietās Rīgā, lielākoties Pārdaugavā, tostarp Baložu ielā, Pārslas ielā, Jelgavas ielā un citviet. Lielākoties ļaundaris noskatījis lukturus no Volvo markas spēkratiem. Šobrīd policijas rīcībā ir informācija par septiņiem lukturu zādzību gadījumiem, ko izdarījusi šī persona.

Saistībā ar notikušo sākotnēji uzsākti vairāki kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Izmeklēšanas laikā atsevišķie kriminālprocesi, visticamāk, tiks apvienoti vienā.

Šobrīd turpinās aktīva izmeklēšana, lai noskaidrotu precīzus noziegumu apstākļus un apzinātu arī citus, kuri varētu būtu cietuši no šīs personas noziedzīgajām darbībām. Pašreiz policija ir atguvusi nozagtos lukturus no četriem spēkratiem un darbs turpinās. Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

Avots: Valsts policija

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
Purvciemā nakts vidū nozog lukturus trīs "Volvo" automašīnām - sadursme.lvAizturētais lukturu zaglis iecienījis tieši "Volvo" markas automašīnas - sadursme.lv
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] ziņojām, ka 20.maijā Valsts policijas Zemgales iecirkņa darbiniekiem izdevies aizturēt rūdītu auto lukturu …Aizturētais, kāds 23 gadus vecs vīrieti, atzinās, ka veicis gandrīz desmit lukturu izzagšanas […]

trackback

[…] sadursme.lv ziņoja, ka Rīgā 20.aprīlī policija bija aizturējusi sērijveida lukturu zaglis, kurš bija iecienījis tikai “Volvo” spēkrata lukturu, jo […]

Citi šobrīd lasa: