Seko mums

Kriminālziņas

Policija aiztur bezrūpīgus zagļus, kuri no “Narvesen” paņēmuši saldumus un maizi

Ap plkst. 22.00 Merķeļa ielā uzstādītās galvaspilsētās videonovērošanas kameras pavērstas divu jaunu vīriešu virzienā. Tās piefiksēa arī viņu kriminālo “veikumu” kādā veikaliņā, ziņo raidījums “Degpunktā.”

Bezrūpīgie jaunieši devušies iekšā kādā veikaliņā, uz mirkli nozuduši no kameras redzesloka, bet tad drīz vien atgriezušies, tramīgi veroties apkārt un cenšoties “nočiept” preces. Līdzpaņemtajā maisiņā ieslīd ne vien saldumi un saldējums, bet pat maizes kukulis, pēc kā abi, it kā nekas nebūtu noticis devušies prom. Protams, tobrīd, ziņa par šādu pavērsienu atskanējusi centrā patrulējošo kārtības sargu rācijās.

Policisti devās uz norādīto vietu un abus vaininiekus sastapa Merķeļa ielā. Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka viens no jaunajiem vīriešiem izsludināts meklēšanās ar drošības līdzekli: apcietinājums. Ņemot vērā apstākļus, jaunieti policija saslēdza roku rokudzelžos, apcietināja, kā arī tika izsaukta Valsts policija.

Ar otru vīrieti policisti devās uz “Narvesen” veikalu, kurā zādzība tik apstiprināta. Abus jauniešus likumsargi nogādāja policijas iecirknī, ne tikai saistībā ar notikušo gadījumu, bet arī aizdomās par narkotiku lietošanu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top