Seko mums

Rīgā

Policija aiztur aizdomīgu autovadītāju un pasažieri, kura kabatā atrod tableti un šļirci

foto: skaties.lv

Darba dienas pievakarē, Raņķa dambī policisti apturēja automašīnu, un sarunas laikā ar autovadītāju radās aizdomas, ka šoferis sēdies pie stūres reibumā. Vīrietis tika aizturēts un uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija.

Kamēr kārtotas formalitātes, ar policistiem sazinājās dežurants, kurš bija skatījies policijas automašīnas borta video un pamanījis, ka pasažieris vadītāja aizturēšanas brīdī mēģināja kaut ko paslēpt. Policisti aplūkoja automašīnas salonu. Pirmā aizdomīgā lieta, ko pamanīja, bija maza izmēra svariņi, ko parasti izmanto narkotisko vielu svēršanai. Arī par to tika informēta Valsts policija. Savukārt pie pasažiera atrasta viena tablete un šļirce.

Psažieris aizturēts un nonāca Valsts policijas iecirknī, kur par atradumiem automobilī un aizturēto kabatās uzsākta administratīvā lieta. Abi vīrieši nonākuši ekspertīžu centrā, kur nodotas arī pie viņiem atrastās vielas. Šoferim draud arī atsevišķa lieta par pārkāpumiem ceļu satiksmē, kas gadījumā, ja viņam tiks konstatēts kāds aizliegtu vielu apreibums, nozīmētu kriminālatbildību.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top