Policija aicina rīt nedoties pie pieminekļa Uzvaras parkā; būs ierobežota satiksme (video)


Policija aicina rīt nedoties pie pieminekļa Uzvaras parkā; būs ierobežota satiksme (video)

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, Valsts policija aicina rīt nedoties pie pieminekļa Uzvaras parkā! Atgādinām, ka piekļuve piemineklim būs ierobežota, tāpat arī satiksme būs ierobežota Uzvaras parka apkārtnē.

Plašākas pulcēšanās gadījumā policija rīt, 9. maijā, varētu slēgt pieeju Uzvaras piemineklim, šodien sacīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks. Viņš aicināja iedzīvotājus pieminekli neapmeklēt, bet ziedu nolikšanas gadījumā ievērot epidemioloģiskās drošības prasības.

Attālinātā preses konferencē šodien iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, Valsts policija priekšnieks Armands Ruks, Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola un Rīgas pašvaldības policija priekšnieks Juris Lūkass informēja par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu 9. maijā Rīgā un citviet Latvijā.

Epidemioloģiskā situācija ar Covid-19 saslimstību Latvijā stabili pasliktinās. Ņemot vērā šī brīža situāciju, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību, patlaban ir aizliegti jebkādi publiski pasākumi. Iedzīvotāji tiek aicināti nedoties uz Uzvaras parku un tur esošo pieminekli.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: