Seko mums

Dažādi

Policija aicina neizplatīt informāciju par “izaicinājumu spēlēm”

Sociālajos tīklos kāda sieviete dalījusies ar pieredzēto Daugavpils ielās. Viņa raksta, ka, braucot ar automašīnu, tās priekšā negaidīti izskrējuši divi jaunieši. Vēl daži jaunieši palikuši stāvam ceļa otrā pusē. Sieviete pieļauj, ka pusaudži izspēlējuši kādu no jauniešu vidū populārajām izaicinājumu spēlēm, kuras izceļas ar bīstamu situāciju radīšanu.

Valsts policija saistībā ar šo ierakstu veic pārbaudi, lai konstatētu jauniešu rīcības iemeslu un to, vai tas tiešām bijis apzināti veikts gājiens. Tikmēr Valsts policija lūdz sabiedrību neizplatīt informāciju par izaicinājumu spēlēm, jo policija līdz šim nav informēta par nevienu reālu gadījumu, kad jaunieši būtu piedalījušies šāda veida spēlēs, apdraudot savu un citu dzīvību.

Valsts policija aicina sociālajos tīklos nereklamēt arī citās valstīs notikušās izaicinājuma spēles, tādējādi rosinot jauniešu interesi par tām. Ja tomēr pastāv pamatotas bažas, ka bērns jebkādu motīvu vadīts veic darbības, kas vērstas pret paša veselību un drošību, ieteicams vērsties Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā vai tuvākajā sociālajā dienestā. Ja situācijai nepieciešama tūlītēja reakcija, nekavējoties jāsazinās ar Valsts policiju pa tālruni 110.

Avots: Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde / Ilustratīvs attēls: nra.lv
avatar

Jaunākais

To Top