Pļavniekos vadītājs neadekvātā stāvoklī taranē vairākas automašīnas, sabojā luksoforu un notriec gājēju (video)


Pļavniekos vadītājs neadekvātā stāvoklī taranē vairākas automašīnas, sabojā luksoforu un notriec gājēju (video)

Septiņas apskādētas automašīnas, bojāts luksofors un notriekts gājējs, tās visas ir spraigas avārijas sekas, kas notikušas Rīgā, Pļavniekos. Kāda neadekvāta braucēja izdarības izdevās nofilmēt aculieciniekam, kas šoferi arī aizturēja.

Lubānas ielā – vietā, kur tā krustojas ar Andreja Saharova ielu, otrdien kāds “Opel Insignia” šoferis veica pārdrošu un apkārtējiem visai bīstamu manevru. Netiekot galā ar automašīnas vadību, šoferis taranēja priekšā braucošo ”Renault” spēkratu, turklāt pēc sadursmes nevis apstājās, bet spieda gāzes pedāli grīdā, aizķerot tos, kas gadījās viņam ceļā.

”Opeli” neadekvātais šoferis apturēja zālienā, pēc ietriekšanās luksofora stabā. Kamēr ”Renault” vadītājs, kurš kļuva par notikušā aculiecinieku, centās saprast, kas tikko atgadījās un kā īsti tālāk rīkoties, vadītājs atkal uzsāka kustību un lielā ātrumā iebrauca tirdzniecības centra stāvlaukumā.

Šoreiz cietuši ne tikai “dzelži”, bet arī viens no gājējiem, kas tobrīd atradās stāvlaukuma teritorijā. “Viņš mani aizķēra. Es šeit nokritu. (DP: Viņš jūs kaut kā aizķēra?) Es kaut kā nevaru atcerēties. Vai nu ar durvīm, vai vēl ko citu. Tas nebija tiešs sitiens, bet kaut kā netieši tas notika. (DP: Un jūs nokritāt?) Jā, uz muguras. Bet it kā viss kārtībā. It kā šeit ir liels zilums, asinsspiediens pacēlās no uztraukuma,” par notikušo stāsta cietušais Jevgēņijs.

Protams, ka pēc visa notikušā daudzi apkārtējie zvanīja policistiem, bet aculiecinieks Aleksejs mētās pie neadekvātā vadītāja, lai izrautu no aizdedzes atslēgas un šoferi aizturētu. Aleksejs stāsta, ka šoferis neesot sapratis, kas notiek, un izturējies neadekvāti: “Viņš atbildēja, ka viņš nesaprot, kur viņš ir. Viņš bija tā kā pilnīgā “kosmosā”.”

Notikuma vietā atbraukušie policisti ”Opel” vadītāju iesēdināja dienesta transportlīdzeklī un aizdeva uz pārbaudēm, lai noskaidrotu, vai par iemeslu visām šīm avārijām bija kādu apreibinošu vielu lietošana vai arī nopietnas problēmas ar veselību. Zināms, ka alkohola reibums vadītājam nav konstatēts.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: