Pļavniekos pamatīgi iereibis vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi (video)


Pļavniekos pamatīgi iereibis vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi (video)

Ne tikai mediķiem, policistiem un ugunsdzēsējiem izsaukumu vietās nākas sastapties ar agresīviem klientiem – ja tā viņus var nosaukt. Arī Gāzes dienesta vīri nereti ir pirmie, kuri saņem apreibušu un neadekvātu cilvēku dusmas. Piektdien Rīgā, Pļavniekos, glābjot deviņstāvu mājas iemītniekus no eksplozijas, “Gaso” darbiniekiem nācās noklausīties, ko par viņu darbu domā pats krīzes situācijas izraisītājs.

Keldiša ielas 12. namā piektdien rīta pusē iedzīvotāji sajuta gāzes smaku un nevilcinoties zvanīja uz tālruni 114, lai izsauktu Gāzes dienestu. Atklājās, ka noplūde notikusi dzīvoklī trešajā stāvā, kur mitinās “jautra” publika – vīri un sievas, kam patīk nemitīgi apreibināties.

“Es saucu Gāzes dienestu. (..) Bet dzīvokļa iemītnieki ir patiešām mierīgi, tāpēc es brīnos, ka pie viņiem tas sācies. (DP: Smaka bija spēcīga?) Knapi manāma, bet es dzīvoju sestajā stāvā, viņi trešajā, tāpēc kamēr līdz manīm atnāca. (DP: Tad jau diezgan nopietni, ja no trešā līdz sestajam.) Un paldies Dievam, ka viņi atrada,” par situāciju stāsta ēkas iedzīvotāja Natālija.

Krīzes situācijas risinājums gan nebija vienkāršs, jo par durvju laušanu Gāzes dienesta vīri saņēma no iereibušā saimnieka pamatīgu brāzienu. “Degpunktā” mēģināja aprunāties ar cilvēku, kurš varēja pakļaut briesmām vairākus demsitus cilvēku, taču viņš nespēja sniegt pārāk sakarīgas atbildes.

Pēc brīža adresē ieradās arī policija. Vīrietim kopējās drošības apdraudēšana šoreiz beigusies vien ar pārrunām.

Avots: skaties.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
neviens
neviens
19 dienām ago

un atkal dzeltenā prese apmelo gāzes avāriju dienesta darbiniekus apgalvojot, ka viņi ir uzlauzuši dzīvokļa durvis… mūsu valstī ar durvju uzlaušanu nodarbojas tikai VUGD un policaju sevišķo uzdevumu vienība… šajā gadījumā durvis uzlauza VUGD, jo aiz tām neatradās kriminālnoziedznieki, bet tikai kārtējie pamuļķi, kuri vēlējās lieku reizi pārliecināties vai sadzīvē lietojamā dabasgāze spēj sprādziena rezultātā sagraut kādu ēku…

Citi šobrīd lasa: