Pļavniekos, mājsēdes laikā, dzērumā vizinās jautra kompānija (video)


Pļavniekos, mājsēdes laikā, dzērumā vizinās jautra kompānija (video)

Vienā no pēdējās mājsēdes naktīm policijas inspektoriem izdevies pieķert kādu visai “interesantu” autovadītāju un viņa līdzbraucējas. Trijotnei valdības ierobežojumi šķita tīrais sīkums.

Ap plkst.1 naktī, Pļavnieku policijas patruļa pamanījusi kādu pārdesmit gadus vecu “Ford Focus” automašīnu, kas aiztraukusies pa klusajiem un tukšajiem iekškvartāliem. Acīmredzot, vadītāja izskats vai uzvedība bija pietiekami aizdomīga, jo policijas ekipāža nolēma panākt straujo braucēju un jau grasījās ieslēgt bākugunis, taču steidzīgais vadītājs, acīmredzot, pamanīja policistus.

“Transportlīdzeklis apstājās pie viena no namiem un policijas darbinieki nolēma pārbaudīt, vai persona pamatoti atrodas uz ielas. Tika noskaidrots, ka pamatota iemesla atrasties uz ielas šai personai nav. Tālāk jau konstatēts, ka vadītājs sēdies pie stūres bez vadītāja apliecības, automašīnai nav derīga ne tehniskā apskate, ne OCTA polise. Sarunas gaitā policijas darbinieki sajuta no vadītāja alkohola smaku. Arī pats vadītājs nenoliedza, ka sēdies pie stūres pēc tam, kad lietojis alkoholu. Automašīnā atradās vēl viens pasaržieris, kuram arī nebija pamatota iemesla atrasties uz ielas,” skaidro policijā.

Tomēr, ar šiem atklājumiem viss nebeidzās, jo dažādi pārkāpumi biruši gluži kā no pārpilnības raga.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: