Pļaviņās bezpajumtnieki aizdedzina pamestu ēku (video)


Pļaviņās bezpajumtnieki aizdedzina pamestu ēku (video)

Otrdien, 20. aprīlī, glābēji cīnījās kādā pamestā īpašumā Pļaviņās, Rīgas ielā izcēlušos ugunsgrēku, par kura tīšu izcelsmi ir pārliecināti vietējie iedzīvotāji, jo īpašumam jau ilgstoši ir brīva piekļuve, vēsta “Degpunktā”.

Attiecīgā pamestā celtne kādreiz saviem saimniekiem kalpoja par noliktavu, bet tagad jau ilgus laikus ir viena no iecienītākajām bezpajumtnieku vietām Pļaviņu centrā. Pamestā būve 20. aprīļa pievakarē aizdegās, liesmām pārņemot ēku pilnībā un vietējiem ķeroties pie telefoniem glābēju izsaukšanai.

Pamestās celtnes dzēšana prasīja vairāk nekā stundu, glābēji pārbaudīja telpas, – cilvēki netika atrasti. Ugunsgrēkā cietušo nav. Šodien daudzi apkārtējie, ejot garām, graustam noskatās uz to, kas palicis no vecajam noliktavām, un uzdod jautājumu, kad pašvaldība beidzot pieņems lēmumu un liks celtnes saimniekam būvi nojaukt.

Pļaviņu novada domē apstiprina, ka īpašums pieder kādai privātpersonai, turklāt šis objekts jau ir pašvaldības redzeslokā. Pagājušajā gadā saimnieks tika informēts par nekārtību teritorijā. Toreiz domes aicinājums sakopt īpašumu tika sadzirdēts, taču drīz tas atkal piemēslots.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: